Instagram Telegram Viber
Щороку насичений святами, особливу атмосферу яких приємно організувати завдяки виробам поліграфії. Давайте зупинимося на одному з них - Новий рік. Новорічна поліграфія актуальна для:
• організації святкових корпоративів;
• подарунків клієнтам, бізнес партнерам, співробітникам;
• прикраси вітрин, торговельних залів, приміщень ресторанів, офісів;
• маркувань святкових, акційних пропозицій в магазинах.
 
Новорічні подарунки, поліграфія - це малогабаритні друковані вироби: блокноти, флаєри, листівки, календарі, планінги, дисконтні та подарункові сертифікати, акції ярлики, святкове упаковка для подарунків, наклейки на новорічні кулі, конверти або пакети, в тому числі сувенірна продукція.
 
Ми рекомендуємо, щоб поліграфія, новорічні листівки, органайзери були замовлені заздалегідь, інакше ідея може загубитися в передноворічній метушні. Продумування дизайну подарує Вам позитивні емоції. А ось оформлення макета в останній момент, серед потоку передсвяткової підготовки, може трохи затягнутися. Внаслідок чого, буде недостатньо часу, щоб реалізувати оригінальні творчі задумки, покваптеся. Компанія "Конус-Ю" виконає дизайн поліграфії новорічний стильно, що дозволить користуватися вашою продукцією довгий час. Як результат, гарантована додаткова візуальна реклама Вашого бренду або організації.
 
Незважаючи на розвиток технологій, наявності планерів на смартфонах і планшетах, будь-який співробітник буде радий отримати в подарунок паперовий якісний щоденник або органайзер, кулькову ручку або Power Bank з логотипом компанії.
 
Замовити фірмову новорічну поліграфію - це стратегічний крок до зміцнення відносин, спосіб продемонструвати визнання, зацікавити у подальшій співпраці:
• Бізнес партнерів;
• Постачальників;
• Постійних або потенційних клієнтів;
• Працівників.
 
Стандартна поліграфія, новорічна пропозиція представлено офісним приладдям: канцелярія, щоденники, календарі різних форматів (кишенькові, настінні, квартальні, календарі «будиночки»), блокноти, планінги, різноманітна сувенірна продукція і т.д. Подібна поліграфія вигідна тим, що буде актуальна цілий рік. Вона буде на видному місці, регулярно нагадуючи власникові подарунка і його оточуючим про Вашу компанію.
Для цього необхідно подбати про якість дизайну, обраних матеріалів. Оригінально виконаний подарунок - це не тільки знак уваги, а й демонстрація особливого підходу в діловому спілкуванні.
 
Можна замовити поліграфічну продукцію для співробітників і проявити визнання, мотивувати, подякувати за особливі заслуги, вручивши іменний щоденник, диплом, грамоту, святкову листівку або сувенір.
Лотерейні квитки для святкової промоакції серед клієнтів або для розіграшу призів серед співробітників додадуть азарту святковій атмосфері.
 
У новорічній поліграфічної продукції важлива не тільки функціональність, але і естетичні деталі.
 
Асортимент новорічної поліграфії щороку залишається приблизно однаковим, на відміну від дизайну, матеріалів, елементів декорування, які динамічно змінюються за новими тенденціями.
Можливі методи друку:
1. Офсетний. Якщо запланований великий тираж, це гарантує вигідну собівартість одиниці екземпляра.
2. Цифровий. Виконується на лазерному принтері, що дозволяє оперативно виконувати друк. Вигідно при малому тиражі. Собівартість друкованої одиниці від обсягу тиражу майже не залежить.
3. Трафаретний (шовкографія). Цим методом друку виконується повнокольоровий яскрава і чітка друк текстів чи зображень на будь-якій поверхні (картон, дерево, тканину, скло, плівка Оракал, папір, поліетилен).
 
Після друку варто оформити оригінальне декорування.
 
Тиснення.
Давно відомий метод обробки, але в поєднанні з технологічними досягненнями (тиснення фольгою, конгрів, додавання скретч фольги, голограм) Ваша етикетка, пакувальний матеріал будуть чудовими.
 
Грамотне використання сучасних технологій дозволить відтворити ефекти: імітацію шкіри, блиск золота і срібла, запахи (спец. Лаки).
 
Вирубка дозволяє зробити виріб будь-якої форми, в тому числі з отворами і просічками всередині. При цьому низька собівартість продукції навіть при великих тиражах, а виглядає вона розкішної і вишуканою. Найкраще вирубка підходить для виготовлення:
• фігурних наклейок, листівок, конвертів;
• коробок, упаковок з різних матеріалів;
• щоденників, каталогів, телефонних книжок;
• візиток ексклюзивного дизайну.
 
Лакування.
Технологія створення матово-глянсового ефекту додасть дорогого виду обкладинці каталогу, подарункового календаря і т.д. Гібридне лакування з УФ-лаком, де затвердіння принта відбувається під впливом ультрафіолетових променів. УФ-лакування додає видрукуваної продукції благородний вид.
 
Ламінація, покриття паперової поверхні плівкою, створення глянсового або матового оптичних ефектів. Зробить новорічний подарунок приємним одержувачу, продовжить термін придатності.
 
Виготовлення та друк новорічної поліграфії в Києві доступна завдяки роботі компанії "Конус-Ю". Вказуйте в заявці на сайті konus-u.com.ua всі Ваші побажання або обговоріть деталі з менеджером по телефону: міський (044) 331-01-19, мобільний (098) 765-97-60, (063) 600-20- 68